|  | 

Grasica u zwierząt

Kosmeceutyki

Kosmeceutyki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ratunek dla zdrowia skóry

Wygląd nie zależy od sztucznego upiększenia się na jakąś okazję, chociaż złudzenie zdrowej cery można za pomocą kosmetyków uzyskać. Jednak aby rzeczywiście nasza cera była piękna i zdrowa, potrzebne nam będą w naszych zestawach kosmetycznych kosmeceutyki.
Od zwykłych kosmetyków odróżnia je przede wszystkim to, że nie mają za zadane niczego maskować, ale faktycznie leczą. Zawierają w sobie bowiem, zazwyczaj w stężonej formie wszystko to, co dla zdrowej skóry jest potrzebne, a w niektórych przypadkach mają rzeczywiste działanie odmładzające, ponieważ zawierają w sobie składniki skórę regenerujące.
Jak bardzo jest to istotne, a szczególnie dla pań? Ich cera jest ciągle narażona na styczność z niezbyt pożądanymi substancjami. Społeczeństwo wymaga bowiem d nich, aby wyglądały powabnie i pięknie na każdym kroku i nie chodzi wyłącznie o okresy wychodzenia z domu, gdyż duża część kobiet robi makijaż nawet w zaciszu domowego ogniska. I tylko dzięki najnowszej gałęzi kosmetologii, odnawiającej ich cery, nie starzeją się w zastraszającym tempie.

kosmeceutyki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Objawy Ziarnicy

    Objawy Ziarnicy

    Objawy Ziarnicy ZIARNICA – ATAK NA WĘZŁY CHŁONNE Ziarnica złośliwa to choroba rozwijająca się w bardzo podstępny sposób. Leczenie zaś w dużej mierze zależne jest od stopnia jej zaawansowania. Ziarnica, objawy: początkowym sygnałem może być tylko znaczne osłabienie organizmu. Później pojawiają się stany podgorączkowe i wyższa wrażliwość na infekcje wywołane przez bakterie czy wirusy. Osoba

  • Badania migracji macierzystych komórek szpikowych

    Badania migracji macierzystych komórek szpikowych

    Badania migracji macierzystych komórek szpikowych (limfocytów) do grasicy i następnie węzłów chłonnych i śledziony wykazały, że za każdym razem po przejściu z jednego narządu do następnego komórki te nabywają innych właściwości. W związku z tym komórki szpikowe mogą zasiedlać wszystkie tkanki limfoidalne, komórki grasicze już tylko grasicę i węzły chłonne oraz śledzionę, ale nie szpik